Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    Megléptem én is a Vettelre váltást. Erősnek tűnt Kimi is, de úgy éreztem, hogy Vettelben összességében több lehet ezen a pályán + a hosszabb távú tervbe jól illeszkedett most ez a csere. Eddig bejött a dolog, ahogy az is, hogy a csere miatt most kimaradt az FI-s komponens (úgy ítéltem meg, hogy ezen a pályán az FI, a Meki, a Williams és a Toro (de akár a Haas is) nagyon hasonló lesz, így "mindegy" melyik kerül be... pontosabban a hétvége előtt azt tippeltem, hogy itt esetleg a Meki léphet előre nagyot, és ez bejönni is látszott, szóval őket mindenképp be akartam tenni).

    A csapat: VET - VER - TR - MCL - MER

    Ha a verseny jól alakul, akkor nagyon elégedett leszek a csapatommal és jó pár helyet előre tudok lépni.
    A gond az, hogy lassan elérem a fejlesztési lépcső tetejét... (nem lesz mivel fejlődni). Ez részben az üzemeltetők hibája (nagy hiba volt alapból elérhetővé tenni a Mercit), részben a Red Bull KVY <-> VER cseréjének + Verstappen remeklésének köszönhető... Verstappen mostanra lassan már minden csapatban alapember, ami nem szerencsés... és mivel olcsó, hamarabb jut elég pénz a többi TOP komponensre. Ha helyette még mindig Kvyat lenne, az emberek a Red Bullt/Ricciardót is jó komponensnek tartanák és próbálnák betenni, csak ugye az sokkal nagyobb áldozatokkal járna...

    Mindezt jól mutatja, hogy végignézve a TOP10-et nem találtam erősebbnek tűnő csapatot a sajátomnál. Innentől több múlik majd a szerencsén. Még pár futam, és mindenki tetszőleges csapatokat rakhat össze az adott hétvégére és a szerencse/megérzés (/+esetleg baromi alapos utánajárás) döntheti el, hogy kinek lesz az adott versenyen +50 pontja... Na de ez van, ezt kell szeretni. :)

    Talán 3-4 versenyig még én is tudok érdemben fejleszteni, bár a maradék egy komoly ugrás (Mercis pilóta + Ferrari a Vettel + Merci helyett) nem biztos, hogy pontban sokat (vagy bármennyit is) ér...

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák