Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janoska26

    Topikgazda

    válasz rnrn #63784 üzenetére

    Gyertek csak Én is hozom az egész családot :) Páran már leszünk, majd összesítek és kiírom folyamatosan a topicba :) Akiknek nem írtam ki a nevét, de jár ide a fórumba azok is jöjjenek, ne haragudjatok, de ennyi embernek a neve jutott hirtelen eszembe :)

    Mivel azt írtam, hogy nem lesz anyagi vonzata, de főzni kéne, arra gondoltam, hogy mondjuk 2 kg húst bedobok a közösbe, meg a krumplit és hozzávalókat is. És az viszek 1 tálca sört is mondjuk amit megígértem. Stirlitz már írta, hogy sajnos nem tud jönni, de bedob 1 üveg bort hozzám a csapatnak :)

    Attól függően, hogy mennyien leszünk majd aki úgy gondolja beszállhat még hússal, bőven jó disznó comb vagy lapocka. Vagy mikorra kiderül, hogy hányan leszünk akkor megveszem én a husit és majd ott összedobjuk annak arányában ahányan leszünk vagy majd okosba kitaláljuk azt is. A szervezés részben nem vagyok olyan jó én inkább főzni és inni tudok :DD

    A2D2: Nem késő délutánira tervezzük, hanem azt beszéltük Párommal, hogy már lemegyünk olyan 10-11 körül. Így lesz tuti hely, és olyan du 2 körül lesz kaja is, úgyhogy remélem így ki tudtok jönni kicsit Ti is :)

    Igyekszem a játszótér környékén helyet találni, hogy ne unatkozzanak a gyerkőcök :)

    Bármi ötlet, javaslat vagy tanács van osszátok meg igyekszem hasznosítani azokat :))

Új hozzászólás Aktív témák