Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ance

    őstag

    válasz Janoska26 #87785 üzenetére

    Na akkor, ha már én generáltam:

    1. Sokan maradnak ébren, de nem jutnak hozzá. Esélyesen olyan is, aki magának venné.

    2. Szintén esélyes, hogy ez még a postán van, csak akkor kerül átvételre, ha van vevő.

    3. Ha hajlandó egy kicsit több energiát “feccölni” bele, akkor átveszi és a 14 napos visszaküldési idő alatt is hirdeti. Azután meg vissza, ha nincs rá jelentkező.

    4. Ezzel szemben az nem tudott reggel szerezni olcsón, akinek tényleg kellett.

    4/a. Ez visszamegy, akkor már nem ennyibe fog kerülni. Újra az jár rosszul, aki tényleg szeretne.

    5. Tegyük hozzá, hogy totál feleslegesen szennyeztük a környezetet az ide-oda szállítással. Itt most nem egy termékről van szó, hanem sok ezerről, amit így vesznek meg.

    6. Mert a boltok nem merik bevezetni, hogy aki ilyennel játszik, azt kirakják a vevőik közül, mert pont ők kiáltanának igazságtalanságot, rontva a renomét, vagy regelnének új néven.

    7. És nem, ez nem kapitalizmus, mert ott a gazdaság nagyrészt ész alapú, nem ilyen.

    8. Továbbra is az a baj, hogy mástól veszi el, aki éppen nem ér rá, mert mondjuk azzal a gyerekével foglalkozik, akinek venné stb. (Lehet sírni, igen).

    9. Az is baj, ha meg tud finanszírozni 20 darabot, akkor annyit vesz. Ismerek olyat, aki egyszerre 5-6-ot rendel különböző nevekre és akár egyet sem vesz át, ha nincs rá vevője, amíg ideér. Nulla pénzért van moziban.

    10. A mi band 4-ből csak egyet lehetett venni. :D Persze egy névre. :D

    ui: van PS4-em, nem azért akadtam ki

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák