Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz dunc #56718 üzenetére

    Azért érdekel, mert maga a kávé szem többnyire keserű, régen sokat rágcsáltam kiskoromban, mikor még a boltba jártak a népek kávét darálni.
    A környezetemben meg mindenki úgy issza a kávét, hogy lapátolja bele a cukrot (meg esetleg tejszínhabot is nyom rá, ami egy fél zacskó porcukorral készül).
    Ugyanezt látom a melóhelyen is, csak ott a gép rakja bele és ha üveg poharat raksz alá akkor lehet látni hogy még az alap cukor mennyiség is igen szép adag, a népek többsége meg legalább 2 ilyen kávét iszik minden nap. Lehet szorozni, hogy ez így mennyi cukor egy hónap alatt.
    Nevezzetek paranoiásnak, de cukor és só a pékárutól kezdve mindenben van egy elég szép mennyiségben amit nem tudsz kivédeni, erre a lehető legrosszabb amit tehetsz ha még a cukros kávét is megiszod.

    Szóval röviden, meg lehet inni ezeket az otthoni kávéfőzős kávékat cukor nélkül? Én egyébként zöld teát iszom kávé helyett.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák