Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oPalRx7

    tag

    válasz goodboy007 #38189 üzenetére

    Én tíz éves koromban jobban fogalmaztam szerintem, mint manapság. Köze volt ahhoz, hogy jelentősen több könyvet is forgattam - elvégre kötelező is volt - és igen jó szókinccsel is rendelkeztem emiatt.

    Ne sértsd meg a 10 éveseket :D Az a hirdetés amiről beszélünk, tényleg nem éri meg hogy betűket pazarolunk erre :)

    Mondjuk az ember professziója se mentség arra hogy valaki mit tud/mit nem tud. Vannak intelligens autószerelők, intelligens postások, intelligens kéményseprők, hiába mondja a sztereotípia hogy "azokhoz nem kell sok ész". (ezen állításomman természetesen bőven lehet vitába szállni, mert professzión belül is lehetünk agyonképzettek, pl egy bosch vezérlést beállítani fődarab-csere nélkül már villamosmérnöki tett lassan :D). Van cukrász ismerősöm, aki bizony nagyon szépen dolgozik, és mégis tud beszélni, írni, sőt mi több, japánt is tanulja kisebb-nagyobb kihagyással ahogy az ideje engedi.
    Egyik ember se kevesebb a másiknál, de mégis le tudja értékelni önmagát, ha egyszerűen érthetetlen, és ferdítések miatt hiteltelenné teszi önmagát.

Új hozzászólás Aktív témák