Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz 0xmilan #100035 üzenetére

    Ősszel volt róla hír, de akkor még nem volt időpont. Most ezt találtam:

    " 1.3. Csatlakozás a Megyeri út fejlesztése projektben megvalósuló nyomvonalhoz
    A „TOP-6.1.5-15-PC1-2020-00006 – Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés – Megyeri út fejlesztése” projektben az Expo Center és a Megyeri tér között kerékpáros létesítmény épül, mely közvetlenül csatlakozik majd a Szigeti úti kerékpársávokhoz a meglévő Megyeri téri gyalogátkelőnél. A „Megyeri út fejlesztése” projekt 2023. tavaszán indul." [link]

    Szóval valamikor tavasszal. Kíváncsi leszek, mert azt a régi területet elég nehéz lesz kerékpárúttal ellátni. Egyszer mentem bicajjal a Megyeri útról a Verseny utca felé, de a megyeri úton cégek vannak ahonnan hipp-hopp kirobbant elém az autó az útra mert ő nem látott ki én meg be a magas kerítés miatt. Azóta inkább a régi kertvároson át megyek a verseny utcai bicikli útra, mert ott jellemzően nincs autó.

    Igaz a verseny utcai bicikliúton is figyelni kell, mert ott meg van egy parkoló és volt már, hogy valaki kijött a bejáraton a forgalommal szemben, meg olyan is, hogy én mentem 25-tel a bicikliúton, az autós meg bekanyarodott elém nagy gázzal és éppen csak nem csattantam rá az oldalára. :U

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák