Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X-metal

    csendes tag

    Sziasztok,
    nagy gondban vagyok...
    Eladtam valamit egy Angol embernek. Az összeg 420.000 Ft volt.
    A termék amit küldtem, teljesen hibátlan volt, illetve a leírásnak is pontosan megfelelt.
    Viszont az ember mondvacsinált indokokkal vissza akarja kérni a pénzt, illetve elindított egy vizsgálatot a Paypalnél, akik megterhelték a számlámat a kérdéses összeggel.
    Viszont ez az összeg már nem volt a számlámon. Tehát mínusz 430.000Ft-ot mutat pirossal.
    Tanács kellene,mielőtt elkezdenék levelezni a Paypal oldalán keresztül.
    Jó esélyem van, hogy be tudom bizonyítani az igazamat, mert több levélváltásunk is van, amiben 4 alkalommal is kértem fotót a kérdéses hibákról, de minden esetben Flickr képeket küldött, más termékekről, soha sem arról, amit én küldtem neki...
    Arra lennék kíváncsi, hogy mi van akkor, ha mindezek ellenére mégsem én jövők ki pozitívan a dologból.
    Egyáltalán minek az alapján döntenek és ki?
    Be tudják hajtani rajtam ezt az összeget?
    Esetleg szüntessem meg a bankszámlámat,és nyissak egy másikat?
    10 éve használom a Paypal-t, és még soha nem volt velem szemben ilyen vizsgálat indítva.
    2003 óta 100% os feedback-em van az Ebay-en, illetve azokon a fórumokon is, ahol jelen vagyok...
    Nagyon hálás lennék egy gyors válaszért!
    Előre is köszi a segítséget!
    X-metal

    Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

Új hozzászólás Aktív témák