Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Telda #16899 üzenetére

    Szerintem ha "zárolva lett" azaz a bank alapból ugyebár bankkártyás fizetésnél zárol egy összeget (ellenőrzi van-e rajta pénz és 1-2nappal később vonja csak le a tényleges egyenlegből az összeget - bár te úgy látod nincs már a számládon... de valójában 1-2nap késéssel dolgoznak, amikor a kártyalehuzó terminálos bolt "kikéri a pénzt" általában napi záráskor szokott lenni)... szóval azért lett visszautasítva, mert a paypal "elsem fogadta a pénzt", az olyan szemponból sz*pó, hogy a banki zárolásokat akár 1-2hétig is bénázhatnak vele, ha "nem azonosítható" tranzakció miatt nem ment át... viszont, ha a paypal "utasította vissza", azaz megkapták... de rögtön vissza is küldték refund formában... akkor a papírforma szerinti ~2-4nap alatt visszajön a paypaltól a "refund".... Sztem amúgy inkább ez lesz... szóval ~4-5nap múlva visszaér a pénz a bankkártád/banszámládra... ne aggódj! (de mindenképpen írd meg égül mi lett - mikor ment vissza a zsé)

    /szerk
    Mivel a paypalos képeden végig "completed" státusz van, nem pedig valami "denied" vagy hasonló, így létre jött, mármint megkapta a pénzt a paypal, de rögtön vissza is küldte, mert pl. kitiltották az eladót, stb.
    (de a banki zárolás így is közbejátszhat, de sztem 3nap és pénzednél leszel)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák