Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    Nekem eddig az Atlas progress elég smooth. Vasárnap kiszedtem 4 watchstonet, ma két óra alatt letoltam az összes maradék WS nélkülit. 47 most a bónusz, ami egész jó tekintve, hogy kisebb a teljes map pool. Csak a jól sikerült mapokat pörgettem végig, a többin csak boss kill. Most kezdtem az 1+2+2 szakaszt, eddig nincs gond, csak elkezdett 1k+ latencyvel menni a mapozás, úgyhogy mára ennyi. A ligamechanikát ráhagytam. Majd 4 ws-nél visszanézek rá.

    A nagy EO EE Dot átalakítás számomra zseniálisan sikerült. A magasabb gem számok miatt, már az elejétől van rendes dmg-m. Korábban rettentő szenvedés volt amíg nem tudtam stabilan aktiválni Elemental overloadot és EE-t egy trigger wandal, amit ugye rohadt sokáig tartott kifarmolni a Betrayből. Minden boss elolvadt eddig, POB meg 5 milla DOT-ot ír az endgame verzióra(mindennel együtt 7 fölött). Anno Über Elder 800k dottal ment le hasonló build-el, szóval nekem ez a liga maximálisan pozitív, még ha a Scourge jelenleg inkább csak formailag érdekes a tartalmat balanceolni kell. Delvet alapból imádom, most az első állomás dobott egy exet, szóval erre a reworkre is nehéz lenne rosszat mondanom. :D

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák