Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    válasz tibee77 #32521 üzenetére

    TrollBalint
    Köszi, ez nagy segítség, akkor rámegyek 6.linken a lightning penetration-ra. :K

    tibee77
    Köszi neked is hasznos infók :R
    Perpill a 3 asból amit irtál /az ij, a tegez és a flaska /még egy van meg, a flasi 60c, a tegez 1ex és biz szégyen nem szégyen még nincs ennyim.
    A droppom nulla még sosem volt ennyire rossz és rá kellett jönnöm középkezdőként lehet, hogy sokat kell játszani de érdemes tudni mit és hogy érdemes kell farmolni. Eddig mindig ki alakult, ahogy haladtam előre, most nem, szóval bújom a videókat is.

    Mi volt az LA 6 linken? Nekem végül a 6. egy penetration lett, ij pedig egyenlőre maradt a tempest, mert annyira gyors, hogy nagyon aztán amikor meglesz a két kulcs item, akkor váltok.
    Az ice shoot nagyon jó lesz, de oda is kellenek a cuccok anélkül az LA erősebb szerintem.
    Én most 4 spectral követ szintezek nagyon felkapták.;]
    Az tuti kövi kezdőnek legközelebb olyat választok, ami helyből max 60-80 c ből elugrik legalább T10-ig.
    Seismic Trap saboteur [link] cirka 60 c-ből, csak utálom a játékot vele, de tény, hogy hatékony.

    Mikor meg úgy érzem kiégek, rájövök mit akarok na valami ilyesmit:
    és ez ice shot, szerintem 3 hónap alatt átlag user ezt nem rakja össze, nem véletlen standard:
    [link]
    Loot eső, azt hiszem ez az ami felvillanyoz. :U

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák