Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    Amugy meg az amit irtal hogy "arra alapozni mi mennyibe fog kerülni kövi vagy az utani ligaban ill. Std-n az hülyeseg", na az nem hülyeseg szerintem.nagyon jo kis penzeket lehet ilyen spekulalassal keresni.anno mikor bejelentettek hogy a vaalpact nem ad többe instant leechet akkor mondtak hogy az acuity-t is atdolgozzak.ott en bekockaztattam a dolgot es vettem 2-t is hogy majd par ligaval kesöbb eladom jo kis penzert.utoljara 2 hete irtak ram hogy 150ert elvinnenek egyet. (40ert vettem darabjat) nem adtam el egyenlöre, kivarok meg.aztan lehet, hogy ez lesz a vesztem mert lehet 2 liga mulva bejön egy amulet pl. ami szinten insta leechet ad es akkor tuti hogy nem fogom ennyiert eladni.senki nem tudja meg ezt a ggg-n kivül.a bubonic csukat azert emlitettem mert ott pont az ellenkezö törtent, buktam rajta jo sokat.xD ez van en szeretek hazardirozni, ezert is tetszik a poe jobban mint anno a dio, ott nem voltak ilyen dolgok.(ah megszünese utan kezdtem el a dio 3-mal jatszani)
    De persze ha valakit egyaltalan nem erdekel a standard illetve a currency hoarding akkor ennek az egesznek semmi ertelme. 😊

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák