Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Puma K #32366 üzenetére

    En a Heron osszevissza probaltam a biosokat, nalam mindegyikkel kakkancs volt sajnos :O
    Csak a legutolsot nem probaltam ki amivel sokan teljesitmeny romlast tapasztaltak, mert ugye kapott a CPU egy finom kis javitocsomagot. :O :W

    Aztan belefaradtam, a mostani az ugy okes, de azert ennel is vannak erdekessegek, most az Infinity Fabric orajellel szivok, mert valami kell ami nem megy ;] :DDD :W

    Monitor, ez nem lenne rossz, de nekem nem kell ilyen nagy monitor, eleg lenne csak egy 27-es mint a mostani es 2560x1440@144hz, ha 165-os sem baj, de nem kulonosebben erdekel 144 felett semmi sem, ugysincs VGA a foldon ami kihajCSa ezeket, legalabbis az enyem az tutter nem, hacsak nem 10 eves jatekokkal jatszok :DDD
    Szoval amit keresek az VA panel, 2560x1440, 27", ne legyen hajlitva es lehetoleg 1-4ms kozotti legyen, minel kevesebb annal jobb.
    Nem tudom, hogy a maodtani 1ms utan eszrevennem-e az 5ms-ot pl, ha igen akkor sirnek, nagyon sokat sirnek, es azt is fikaznam csakugy mint az Ampere kartyakat ;] :DDD

    ...

Új hozzászólás Aktív témák