Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Devid_81 #32362 üzenetére

    Dávid annyiszor próbáltam már segíteni neked, de mindig elfelejtesz :O

    Szegény Asus Hero lapot is máglyán égetted volna el pedig lehet csak BIOS-t kellett volna rajta frissítened amit meg lehet én hagytam ki hogy megtetted vagy nem tetted :B

    A monitorokkal kapcsolatban az általam használt LG 32GK850G-B-t javasoltam amiből van Free-Sync-es verzió is: LG 32GK850F-B

    Gyorsbah' plusz infó: [link]
    Mondjuk én 170cm távolságból nézem a monitort így a "ghosting" jelenséget nem érzem-látom-tapasztalom. (A Samu S10e-nél a napokban vettem csak észre hogy lehet van abban is beépített szellem, de eddig pont nem vettem észre... igaz azt nagyjából huszon-harminc centikről nézem de a 60vs120 FPS közötti különbséget meg érzékelem... :U :DDD )
    Most nézem-látom csak, hogy ez a Free-Sync 2.0-ás verzió qrva jó a leírása alapján! :Y
    Az enyém mondjuk a gyakorlatban is teljesen kiszolgálja az igényeimet :K

    Nekem is azok voltak a szempontok mint amiket írsz, hogy csicsa menetes legyen, ne legyen hajlított és csak olyan dolgok legyenek benne amik kellenek is a mindennapokhoz továbbá ha mégis van benne olyan ami nem kellene akkor az meg kikapcsolható legyen.

    Ahol vettem az enyémet ott lehetett kérni kalibrálást is. Éltem a lehetőséggel és nincs is bajom a képminőséggel.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák