Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz .LnB #1405 üzenetére

    1 ugrásnyi idő alatt szerintem nem feltétlen kattan be, mert ugye van rajta delay. Meg ez elég szituációs dolog, mondom nekem van benne jópár órám, meg egyik kedvenc hősöm, de elég nehéz jól időziteni az ultit. Most, hogy ennyi kezdő beszabadult a játékba lehet vele aratni /elmúlt napokban volt pár 4-5ös killem/, de ez annak köszönhető, hogy még nem ismerik a karaktert és egy egy védelmi ponton magasról le lehet őket aratni. Mire körbenéznek, hogy honnan jön a high noon, addigra halottak :D
    Ezt mondjuk closedben nem lehetett ellőni így, elég gyakran leszedtek közben, akkor meg 50%-ról gyűjtheted be megint.
    Amúgy ha csak most open bétában játszottál vele, az valóban kevés szerintem, hogy teljesen átlásd a játékot + vannak olyan kombók /pl amiket itt is említettek Reinhardt + Bastion/, amit casual team-el nem fogtok feltétlen leszedni. Emiatt nem szar, csak persze idegesítő. Mondjuk megértem a kezdőket is, hogy sokan Bastiont választják, azzal könnyű streakelni, megvan a sikerélmény. /mondjuk én pontot Bastionre kb sose adok a végén, az menjen a healernek, vagy mondjuk az mvp Genjinek amihez skill is kell (:/

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák