Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz F_Gergely #45867 üzenetére

    Azert amikröl beszelsz, 20-25 eves konstrukciok, ne ebböl vond le a következtetest :)

    Amiket irtam esetek azok 10 evnel fiatalabb konstrukciok, sok extraval....ezek az ismerettsegi körben mind problemasak voltak. Nekem ennyi eleg, ahhoz, hogy azt mondjam, en biztosan nem vennek ilyet....nem is akartam, de ez meg is erösit benne.

    Legujabb elmenyem egy kb 2 eves renault megannal van. 1,6 os szivo benya. Vezetni borzaszto. A kormanyzas olyan mintha egy jatekkormanyt tekergetnek, a pedalok nekem katasztrofalisak, a kuplung, a fek...minden...billeg, bologat fekezeskor....a multikormany, a kapcsolok.....nekem szörnyü

    Persze ettöl meg biztos van jo es biztos van aki imadja es hibatlan es........en meghagyom a tuti franciakat is annak aki arra vagyik :)

    (#45870) AMD Power en haveromnak is volt. Semmi baj nem volt vele. Ez is a dögunalmas kategoriaju auto, fogyasztasa nem alacsony. Kb ennyi :) en is a g astrat vennem, mert jobban tetszik, meg talan masszivabb...erzetre legalabbis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák