Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz Tufa_ #2915 üzenetére

    hát ez kellemetlen mindkét részről

    írtam is, hogy ez a rész nem tuti, de akkor így legalább ez is kiderült, hogy akkor is fizetnek ha nincs miből perelni

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

  • lesaux

    veterán

    válasz Tufa_ #2915 üzenetére

    Erre mondjuk én nem lennék olyan büszke, hogy vigyori fejjel beposztoljam egy topicba, mekkora Tufa vagyok. Saját kereset nuku, saját tulajdon pláne, de balesetet okozni, az bezzeg megy. Vagy ha se annyi eszed nincs, hogy a józan belátásoddal megértsd a kötelező biztosítás lényegét, se annyi, hogy a szabályokat betartsd, legalább olvasd el pár bejegyzéssel feljebb, mekkora kalamajkát lehet okozni egy ilyen felelőtlenséggel. És ha tegyük fel, kártalanít a biztosító (kártalanít egy lófaszt, olyan biztosítót még nem láttam, szóval kifizeti mondjuk az okozott kár 70%-át), és megjavítják a kocsit, akkor lesz egy olyan gépem, ami értékcsökkent, hiszen törve volt, nyomott áron tudom csak eladni. Szóval lehet itt jópofizni, de én se szartam azt a majdnem két és fél millió forintot, elég sokat kellett gürcölnöm érte, de hát te ezt úgyis tudod, hiszen se saját kereseted, se saját tulajdonod nincs.
    Persze ha minden reggel idejössz, elviszed a gyereket óvodába, délben hazahozod, utána beviszel dolgozni, este 11-kor hazahozol, elintézed a nagybevásárlást, hetente elviszed a kaját és a gyógyszert a város másik felében élő nagymamának, a fennmaradó időben pedig a rendelkezésemre bocsátod a kocsit, akkor nem szóltam egy szót se.
    Ideje lenne már felnőni.
    (És akkor még egy esetleges személyi sérülés vagy halál szóba nem került, csak a közvetlen anyagi kár.)

Új hozzászólás Aktív témák