Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mohabá 007

    aktív tag

    válasz trassher #38216 üzenetére

    Vasúti sorompó után kialakult egy hosszú,kb 40 autóból álló kocsisor.Hosszú egyenes útszakaszon az eleje valamiért megállt.Én voltam az utolsó,Már közel fél pece álltunk, amikor hátulról fékcsikorgást hallottam.A belső visszapillantóban láttam,hogy visító fékkel jó gyorsan jön felém egy autó,de akkor már hátulról csatt,majd belecsapódtam az előttem lévő 3 hónapos vadi új C4-be,az meg belecsattant az előtte lévőbe.Ekkor jöttem rá igazán,hogy milyen jó a fejtámla.Rendőrség értesítve,még elkezdtek szívózni,hogy minek hívtuk ki őket,mivel nincs személyi sérülés.Hasonló hangnemben csak annyit mondtunk, hogy személyi sérülés azért nem volt, mert úri emberek vagyunk,a helyszini meghallgatási jegyzőkönyvet pedig kötelesek felvenni.Fel is vették,a ludas ebben elismerte,hogy kizárólag ö a hibás.Ekkor derült ki,hogy bár van kötelező biztosítási csekke,csak nincs befizetve.Ez volt a szerencsém,hogy mindezt a helyszinen felvett jegyzőkönyvben elismerte.A biztosítóm a kárt felmérte de mivel a károkozónak nem volt biztosítója, a központi nemtom milyen biztosító fizette a hivatalosan felmért kárt.Több,mint 800000-Ft ot buktam. :O :W :W :W

    Nem is értem hogy kapnak olyanok hivatalosan jogosítványt akiknek pl:az van a bizonyítványába írva: "iskolai tanulmányait 6. osztállyal befejezte" :W

    [ Szerkesztve ]

    Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

Új hozzászólás Aktív témák