Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz F_Gergely #27629 üzenetére

    Amennyiben van felesleges időd és van kedved szívni vele :D

    Két hete építettem be az enyémbe:
    -Képeket elemezni, hogy hova kerüljön a lyuk
    -Lyukat kifúrni, spricnit berakni (nekem az egyik spricni pl sérült, majd keresek helyette másikat bár megragasztottam 7-8 réteg epoxival és úgy néz ki jól bírja)
    -Csövet elvezetni a pumpáig, a hűtő előtt rögzíteni, hogy ne érjen bele a ventibe
    -Tartályt kicserélni, a fényszórómosós tartály 5 liter feletti kicsivel a gyári pedig csak 2,4 körül van, de nem is ezért kell cserélni hanem mert a fényszórómosóson van egy külön nagynyomású pumpa a fényszórókhoz
    -Ablakmosó pumpáját átrakni, valamint ha van a szintjelzőt is
    -Bekötni be lehet relével az ablakmosó mellé is de ezesetben ablakmosáskor fényszórót is mos ami nem gond de ha figyelembe vesszük, hogy pár perc fúvóka állítgatás alatt a fényszórómosó önállóan is kinyomta az 5 litert már lehet érdemesebb külön kapcsolót adni neki, nekem is így lesz, kap egy relét és egy biztit valamint egy nyomógombot ami nem ki-be kapcsolós hanem pillanatra lehet csak bekapcsolni. Gyárilag 2 mp-ig nyomja a vizet a fényszórókra.

    Egyébként egész szépen lenyomja a rászáradt koszt is a fényszóróról.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák