Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    dgyuri0123

    Mint írtam már, a család többi tagjának megfelelt az LG 43LH570V a panzióban, én meg csak mérgelődtem rajta, hogy hogyan lehet egy ilyen tv-t nézni se a képe, se a Telekom forrás nem volt jó, de ők nézték nyugalommal, nem foglalkoztak vele/velem.
    Egyébként nagyon jó lenne egy olyan alkalom, amikor teljesen át tudnánk engedni magunkat egy jó kis esti mozizáshoz, de amíg a négy gyermekem nem nő fel, nem lesz teljesen önálló, addig erre nagyon kevés esély van. Most is plazmát nézünk, de nem az a minőségi plazma, csupán csak a legutolsó belépő kategóriás Panasonic plazma tv HDReady felbontással, de a gyerekeknek és nekünk megfelel. Természetesen a választott Sony másfélszerese az LG-nek, de egyrészt a Sony új modell, másrészt nagyobb is, így ez most nem számít, főleg azért mert én tudok várni, amíg olyan ára lesz, ami megfizethető nekem is.

    Ijk

    Bízom benne, hogy igazad van és jó lesz a képminősége, a paraméterei alapján jónak tűnik, a mérete is jó, egyedül az Android zavar, de ez van.

Új hozzászólás Aktív témák