Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz belovary #12273 üzenetére

    Elsőre amikor a kezemben fogtam, hirtelen nem is tudtam, hogy megfogalmazzam vagy ne, de miután jött teszt, és több vélemény, akkor rájöttem, hogy nem én vagyok rosszul bekötve, hanem valóban jók voltak az első megérzések. Itt egy link, bár lehet mondani hogy más márka hűség miatt lehúzta, meg túlzás, csak az a baj, hogy bennem, és másokban is ugyanez fogalmazódott meg még a videó előtt. Akkor itt még bele sem megy abba, hogy akármennyire is baromságnak mondják sokan, a Samsung azt kommunikálta korábban is, hogy mindjárt itt a vérnyomás mérés, az EKG és a fizetés... aztán még sehol nincs. Akik Active 2 órát vettek 1 éve, azoknak ugye nagy ígérgetések voltak. Most kijött az új óra, és itt már óvatosabbak a kommunikációval, de ez akkor is tré, hogy tudná az óra, de mégsem tudja, de azért az árazásban meg elszállunk... [link]

    Amúgy nekem a legtöbb okosórával az volt a bajom, hogy valóban nagyon piaci, búcsús, 1 pálcikás kinézetűek voltak. De ugye ezek ízlések és pofonok... Nekem a Samsung Galaxy Watch volt elsőre ami még úgy tetszett, és amikor megláttam a 3-at, hogy gombokkal már el lesz látva, így hajaz majd egy sima órára, na mondom ez tuti király lesz. De valahogy nem lett az. Mert ha lenne 40-50 e Ft azt mondom ok, kell vagy nem, hordom. De ennyi pénzért bakker.

Új hozzászólás Aktív témák