Hirdetés

  • PlayStationre tarthat a Palworld?

    gp PC-n és Xbox-on is roppant népszerű a játék, vélhetőleg csak idő kérdés míg a Sony gépeire is befut a program.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csavarnyuzo

    őstag

    válasz zsoltip #17993 üzenetére

    Kedves Zsoltip!
    Igen, valóban nem jól válaszoltam, elnézésed kérem.
    Hibáztam, elfelejtettem hogy ha bonyolultabban is de beállítható.
    Léteznek úgynevezett nyomatmenedzsment rendszerek -SafeQ, PaperCut, vagy pl. a hazai fejlesztésű Primon- melyek rendelkeznek felhős szkennelési konnektorokkal. Hogy melyik milyennel, annak pontosan utána kell nézni.
    A szerveres változatok hátránya hogy a központi környezet igényel némi invesztációt.
    A Primonból ha jól tudom van serverless változat aminek van Google konnektora.
    Ezeknél a bizhub-ba szükség lehet i-Option kit-re és memóriabővítésre.
    Sok sikert,
    Örülök, ha segíthettem.

    Kár olyan ostobának/beképzeltnek lenni hogy amikor másokat akar alázni az ember, akkor valójában magával teszi ezt meg. Ebben a topikban nem szokás a Te stílusod -függetlenül attól hogy ezzel leginkább magadat minősíted-, köszönjük ha ezt tudomásul veszed és visszaveszel.
    Ja és majdnem elfelejtettem, kicsit a matekra gyúrjál a 3 hsz. az valójában 2 -na jó most már valóban 4.

    A pirosat kell elvágni.

Új hozzászólás Aktív témák