Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Egyre izgalmasabb a CMF Phone hátlapja

    ma Az új előzetes cserélhető hátlapot sejtet, de valószínűleg csak a dizájnon módosíthatunk, az akkumulátorhoz nem valószínű, hogy hozzáférünk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • greenface

    aktív tag

    válasz Pepe78 #27842 üzenetére

    és hányan megkapják ezt, vagy még többet úgy nyugdíjként, hogy 10-15 évet nem dolgoztak életükben...no de hagyjuk, ez már nagyon OFF. :)

    ''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

  • Sicér

    tag

    válasz Pepe78 #27842 üzenetére

    Mindenben igazat adok Pepe kollégának. :K
    Én 36 éves vagyok, nős, van egy egyéves kislányom. Minden nap eljárok melózni, de ha nincs "maszek", akkor igencsak nehezen jövünk ki a keresetünkből.
    Közel tíz éve dolgozok egy cégnél, mint villanyszerelő. Full automatizált, PLC által vezérelt csomagológépeket, és szállítósorokat gyártunk. Mindenféle új technológiával találkoztam már itt, több ízben jártam külföldön (Thailand, UK,Germany,Egypt,France...), ezeket a gépeket beüzemelni. Ennyi idő alatt rendelkezem elegendő tapasztalattal, hogy munkámat maradéktalanul ellássam. Mindezek ellenére mégis csak vegetálunk, nem jutunk egyről a kettőre. :(
    Segítséget nem remélhetek, hiszen a szüleim már évek óta halottak, így mindent magamnak kell előteremtenem.
    Belefáradtam már, hogy ebben a helyzetben nem találom a kiutat!
    Egy testvérem van, Ő kint él már 6 éve Londonban. Sokat dolgozik, de legalább van miért. Van diplomája, de idehaza egyáltalán nincs lehetősége olyan színvonalon élni, mint odakint.
    Hónapok óta arra készülök, hogy menjek utána a családommal, de nagyon nehéz indulni, főleg a kis Hercegnőm miatt. Pedig a tesóm segítene mindenben.

    Elnézést, hogy hosszúra sikeredett, de késztetést éreztem ezeket leírni.

Új hozzászólás Aktív témák