Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    válasz dr600 #45784 üzenetére

    Az a probléma vele, hogy ha megnézed a "gyári oldalt" semmi support nincs rajta.
    Semmi firmware letöltési lehetőség nincs. A most rajta lévőt sem tudod letölteni, hogy egy esetleges hiba miatt visszaflasheld.
    Ilyenkor jön az, hogy a neten keresgélni kell. Én pl találtam a 1,5 éve az Ebayről rendelt tabhoz eredeti magyar nyelvet is tartalmazó fw-t, egy orosz oldalon. Fel is ment. Igaz a leírás úgy kezdte, hogy : "Vedd ki az akksit!" Amit nem lehetett kivenni. Na most így belevágtam, sikerült, és öröm - boldogság. De itt magamnak - pontosabban az unokatesómnak kockáztattam.
    De most nem tartom valószínűnek, hogy valaki bevállalja neked, még ha találsz is hozzá romot, a procedurát. Amennyit elkérnének érte, az a tab árához képest sok. És ott van a kockázat, hogy összejön-e....

    De még egyszer itt az a gond, hogy valszeg nincs hozzá rom.

    Másik lehetőség, a netet bújva hátha találsz egy klón tabot. Vagyis ami ugyanez, csak más "márkajelzéssel" jött ki. Lehet hogy úgy már fogsz találni rávaló romot.

    [ Szerkesztve ]

    Yamaha RX-A4A 8K erősítő, Zidoo Z10 Pro és Z1000 Pro eladó: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák