Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz cyberkind #20786 üzenetére

    Ennyire ne megyünk előre a 4K 240 fps még 6-8 évig elégé esélytelen :) Még most is kihívás egy kártyának a 4K 60 fps. Főleg ha oda csumázod neki a beállítást, hát nincs mit tenni csak várni tud az ember. :)
    Senkire sincs ráerőltette az új széria, ha nem hozz annyit amennyit kell neki nem muszáj rá váltani.

    Persze én azt is megértem aki felháborodott elég sokan várták az új szériát hogy majd vesznek jó áron erős kártyát. Most meg itt vannak az új kártyák 400-500 kilóért és teljesítménybe se váltják meg a világot. :U
    2 évig kint lesz a jelenlegi generáció, szóval 2020 előtt nem hiszem jön új nvidia kártya :) A másik gond hogy 2020-ban az árazás is kérdéses. Ha az RTX 3080Ti 4K überfingató masina lesz elhihetted az Nvidia el fogja kérni az árát. Főleg ha az ő kártyájuk lesz a legerősebb a piacon. 1200-1500 dollár simán lehet a következő széria csúcsja. Videóramot 2020-ban kénytelenek lesznek bővíteni, mindegy mennyiért fog menni.

    Talán 2020-ig valamit csökken a ddr6 ramok ára :) Ebbe lehet reménykedni. Én néztem youtubon pár videót, egy GTX 1080 1440P-ben elég jól teljesít. Szerintem még egy Darabig a Pascal is ott lesz a szeren emberek.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák