Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csavez™

    veterán

    A negatív hozzáállasomat a kártyához leírom pár sorban, mert látom sokakat bánt.

    Volt a 3840x1080-as monitorom 1080ti-vel hajtottam, lecseréltem 2080ti-re, láttam a különbséget, úgy voltam vele hogy :Y . Most meg egyszerre cseréltem a monitort és a vga-t is. Írtam is régebben hogy 3840x1080/2080Ti=5120x1440/3080 azaz fps-ben nem látok különbséget, csak élességben. Evga 2080Ti-m volt baromi jó tuning potenciával, és ment is rendesen 4K-ban, mindenki írta hogy abban a felbontásban hasít igazán a 3080, és nem így lett! :((( Nem hozott sokkal több fps-t. Lehet kövezni, mindenki +40%-ról beszélt ami 5-10.
    Akkor jött a vram (nem kell leírni még1x, hogy állokáció), és ezeknek összességétől kezdtem negatívan nézni a vga-ra. Jöhet még valami megváltó driver, de ahogy az nvidiát nézem, ne valószínű, ők már eltemették ezeket a kártyákat!
    Jövő hétvégére kaptam kölcsön egy 2080Ti strixet, sidebyside megnézem azt a 40%-ot.
    Sokan írták mindent maxra húzok stb., eddig is ezt csináltam, a munkában is ilyen vagyok!
    Nem akarok vitázni többet senkivel, ez az én véleményem.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák