Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTeR_33

    tag

    válasz Chaser #762 üzenetére

    "fentebb "fikázták", azért hívtam "sz@rnak" "

    Előre bocsájtom van bennem elfogultság,de összességében nyugodt szívvel ki tudom jelenteni,hogy aki szarnak ítéli a Palit kártyáit egész egyszerűen nem ért a PC-hez.

    Volt RTX 2060 6G Gaming Pro-m. Hangos volt,legalábbis nekem.Tette becsülettel a dolgát.
    1070Jetsream,2060 Jetsream,RTX 3070 Jetsream.Hatalmas hűtőbordákkal ultra csendes ventikkel hozták azokat a számokat mint a nagy Strix vagy MSI.

    Hány gyártó alkalmaz a ventilátorán dupla golyós csapágyat? Ez a szar 3070 golyós csapággyal van szerelve.Ne menjünk bele abba a sikló csapágyas venti vagy a golyós csapágyas venti e a tartósabb....

    Én tartottam a 3070 Gaming Pro-tól. Attól tartottam hangos lesz.Úgy voltam vele míg nincs olcsóbb komolyabb hűtésű modell addig használom.

    EDDIG hűtés,hang szempontjából hatalmas pozitív csalódás a gaming pro.És a 224k-s árcédulra nyugodtan mondhatom,hogy szinte ingyen volt.

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

Új hozzászólás Aktív témák