Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Asbee #9698 üzenetére

    Hosszas hezitálás után én is lerendeltem 1x egy GTX970 STRIX-et PikkPakkPontra, de engem nagyon bosszantana a coli whine amiről itt sok szó eset (és éppen Erdei88 PH!órumtárs küldte vissza az ugyanilyen kártyáját cw emiatt) így inkább nem vettem át, hanem visszamondtam mailben. Nem tartottam fernek, hogy kibontsam és teszteljem pár napig majd úgyis visszaküldjem ha hallom. Még emiatt is kissé lelkiismeret furdalásom volt, és azóta sem rendeltem mert még mindig nem lehetek biztos ezen részében. És én sajnos hajlamos vagyok belenyúlni. :(((
    Mondjuk azon csodálkozom, hogy visszavették felhasznált kuponnal mivel csak hiánytalanul visszaküldött terméknél kötelesek elfogadni az elállás szándékot, és ez esetben a kupon tartozékként járt hozzá. Ez szvsz több mint korrekt volt!

    csibuka85: abba belegondoltál-e, hogy mit fogsz szólni ha mondjuk a következő rendelésedkor egy hasonló arc által visszaküldött, kvázi használt kártyát kapsz? Gondolom azonnal reklamálsz, hiszen TE újat rendeltél, olyat akarsz venni! :U

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák