Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    nah feltoltam végül, a legfrisebb ab kellett, tuningot még nem probáltam csak megnéztem max feszen mennyire birja a hűtés és ismét le a kalappal a pny 3 ventis hűtése előtt :R max 69 fok :D és siri csend továbbra is
    pedig megkapta az 1.3 V-ot, igaz picit droppol sok helyen akár 1,275-ig is, kár hogy kikapcsolt llc-s ez a bios de gondolom biztonsági okokból hogy ne legyen fesztüske, amit furcsállok hogy a gpuz folyamat az alapfeszt irja ki ekkor is, tehát 1.175-öt ami ennek a biosnak az alapfesze , a vendor evga :))) 1137 az alaporajel kikapcsolt boosttal, szal remélem tényleg megkapja az 1.3 V-ot és nem kamu, de sztem megkapja mert azért melegebb pár fokkal mint az eddigi max beállított 1.212-vel, más kérdés hogy ott nem droppolt, de az is lehet hogy a precision x nem mutatta ki az ingadozásokat csak a névleges beállított feszt mutatta
    msi ab-ben be van nálam kapcsolva a kernel mode, tehát jelez mindent realtime

    szal a nagy rejtély az hogy a gpu z hülyeséget ir e ki :)) tehát megkapja vagy nem kapja azt az 1.3 V-ot? sztetek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák