Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz snecy20 #90756 üzenetére

    Sose adtam ezekre a gépigényekre, iránymutató max semmi több.

    1080p, High, 60fps gondolom. (Ultra alatt egyel)

    ScomComputer: Én igen, igaz én már megvettem tavaly konzolra, ki is vittem ott, Xbox One X.
    De a GTA V-t is többször vittem ki, PC-re azt is megvettem ugyanúgy később. Megéri nekem.
    Nem baj, ha a tavalyi év játéka kétszer megvan két platformra, megérdemli. Gondolom GTA V minőség lesz megint a PC port. Ilyenekre én nem sajnálom a pénzt.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • Puma K

    veterán

    válasz snecy20 #90756 üzenetére

    A GTA 4-gyet anno 2012-2013-ban valamikor haver gépén, amit frissen raktam össze felskálázott avagy Nvidia driver-ből kikényszerített 2880x1660-os felbontásban (amit később javítottunk 2880x1620-ra a 16:9 miatt) a benchmark szerint stabil 60 FPS-el, játék közben pedig még mindig stabilan futtatta egy GTX 670 2GB:

    Mostanra sajnos csak így maradt meg a kép....:

    Később, 2014-ben a majd megjelenő GTA 5-nél erre a GTA IV-es tapasztalatra alapozva, hogy 1920x1080-ban 60Hz mellett hajtanám egy GTX 760 2GB elégnek kell lennie. Elég is volt kevert Very High-High beállításokhoz:

    [link 1] & [link 2]

    (a GTA V esetén a VRAM használatot jelző csík ~300MB-tal többet mutat mint a valós avagy játék közben tapasztalható érték, így nálam 2015MB volt a mindenkori VRAM használat 2GB-os kártya esetén)

    A legkevesebb FPS amit láttam az 45 volt.

    Ettől függetlenül jól ment a kis 760-nal is.
    Igaz 1254/6412 MHZ-cen járt.

    Egy GTX 1060 6GB szerintem egy Rockstar címben avagy a RDR2-nél az általam használt kevert Very High-High beállításokhoz elégnek kell lennie 1080p mellé.

    (#90757) ScomComputer :

    Meg-meg elővételben Steam-en.

    És a Ghos Recon Breakpoint-ot meg el is felejtem azzal a lendülettel és elkönyvelem azt, hogy Ubisoft játékért egy petákot sem fogok adni elővételben... ha adok érte egyáltalán :))

    A Rockstar játékoknak meg van a saját védelmük. Tört játék esetén a GTA IV-V-nél pl a kamera hasonlóan idegesítő módon elkezd imbolyogni egyre durvábban egy adott szintig mint mikor a karakterrel részeg vagy. De a tört játék esetén nem marad abba hanem minden új indításnál-belépésnél kezdi elölről.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák