Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ÁdiBá

    addikt

    válasz VTom #72986 üzenetére

    Nem, nem azért használok i9 7900X et.

    De most komolya, milyen árakról beszélünk itt?!
    250 GB M2 hozzád vágják 38-40 ezer ft.
    Mivan????

    Hatszor jobban megéri M2 venni mint SATAIII-at.
    A hátránya hogy a SATA III egy redvás ocska szarba is belehet kötni, az M2 lapra van szükség, de amúgy apropénzért kapni bővitő kártyát amire rátudsz pakolni többet is akár.
    Kicsi helyet foglal, lényegesen gyorsabb, most hogy mennyibe kerül?
    Hát könyörgöm ne a 2TB szarokat nézzük már.
    Nem beszélve, hogy megsporolsz egy bővitő helyet a gépedbe, egy tápkábelt, és egy SATA kábelt, még ha nem is használod ki a teljesitményét, 30 ezer sima, vagy 38 M2, akkor számomra egyértelmű...

    Mellesleg szerintem a hozzáállásunk ugyan olyan mint a VGA vásárlásaink, biztos vagyok benne hogy itt a brigád fele nem használja ki a 1080Ti által nyujtott teljestiményt...
    Ennek ellenére több embernek az doromból a gépébe.
    Viszont ismerek olyan kollégát, hogy még ennél gyengébb kártyáját is lecserélte gyengébre mert nem használja ki.

    (#72991) cyberkind Régóta nem hallottam felölle, nem ismerem.

    (#72993) RazoR Én azt mondom hogy a PCIe részt amin a VGA kommunikál nem bántanám, háttértárra.
    De ez az M2 praktikus, gyors, kicsi, éppen ideális váltást jelentett számomra a SATA SSD nyugdíjazni...

    (#72994) cyberkind Jaj mostmár beugrott kiő, 1 évig tervezett vásárolni valami rendszert, és mindenhol mindig ugyan azt kérdezte, de aztán valami 980Ti csak beszerzett, valami rémlik...
    Én csak 2-3 játékot rakok fel az utobbi időbe, több időm nincs játszani, igy csak amit jelenleg használok azt hagyom fent.

    [ Szerkesztve ]

    ÁdiBá

Új hozzászólás Aktív témák