Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Devid_81 #53196 üzenetére

    Soha az életben nem fogom megérteni ennek az előrendelős mókának a gyakorlati értelmét.. :N

    Megpróbálom summázni IRL mi az amit abszolúte vakon veszek, napi vagy akár heti/havi szinten, úgy hogy a világon semmit nem tudok róla és arra az eredményre jutok mindig hogy shemmit.
    A nagy többség szerintem ugyan így van ezzel, sőt serintem magad is.

    Ilyenkor egy még virtuálisan létezőnek is aligha nevezhető valamiért fizetsz gyakorlatilag.
    Manapság ez.. :N

    Akkora hulladék portok jönnek.., a játékok kvázi tartalma is egyre csökken, tisztelet a kivételnek persze de sztem elmondható hogy ilyen mélyen még nem járt a játékipar. Ezt mélyíti még az API extravaganza, plusz hogy egyre súlyosabb kontrasztokat eredményezhet az ha egy adott játék NV vagy Radeon "párti".

    Kvázi totál lutri hogy miért fizetsz ki 50-60 ájrót, egyszerűen fogalmad nem lehet róla, főleg nem egy Michael Bay onanizálással felérő trailer kupac alapján. :N
    Kis csúsztatással olyan , mintha a boltból kilépve, az eléd ugró indiánnak a kezébe adnál ugyan ennyi pénzt, mert azzal kecsegtet hogyha ezt megteszed akkor 10perc múlva visszajön valamivel, aminek ennyi az értéke vagy tán több is.. :DDD

    Te dolgod egyébként, félreértés ne essék, hova-tovább senki pénztárcájában nem akarok turkálni! :N :R

    Egyszerűen csak az irányt nem tartom jónak ahova ez manapság vezethet.
    Képzeld magad egy kiadó helyébe.., kitolnak egy trailert a hónapok múlva megjelenő játékról, lássuk be az esetek 95%-ban a közelében nincs soha egy játék sem.., még javában dolgoznak rajta ráadásul de már elő lehet rendelni.., és azt látják hogy a még el nem végzett félmunka után is elkezd dőlni a pénz, csak mert létezik olyan hogy "előrendelés".. :U
    Innentől mennyire érdeke bármelyiknek a megjelenés napjára normálisan összecsavaroz(tat)ni egy játékot, hogy ne kelljen negyed évnyi patchelésre várni?! Mennyire érdeke normálisan portoltatni és vagy optimalizáltatni egy vagy másik gyártó kártyáira? Egenn, pont annyira.., a PC játékosok pedig csodálkoznak.. :(((

    Még ha nem lehetne a megjelenés napján vagy másnap egy-két teszt és/vagy immár valós ingame videó/teszt alapján azonnal megvenni digitálisan akkor azt mondanám oké, előrendelés vagy valami reálisan jó üzletet kínálnának amellé hogy abszolút vakon szavazol bizalmat, mondjuk az esetleges DLC-ket ingyen megkapják az előrendelők..stb, de ebben a formában.. :N :B

    Szerintem egy qrva rossz vicc, szigorúan magánvélemény.. :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák