Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz blu79 #15083 üzenetére

    Tegnap éppen csak neteztem + zenét hallgattam, amikor hirtelen kikapcsolt a gép. Azt hittem, hogy áramszünet, vagy ilyesmi, de a monitor és a hangfal nem kapcsolt ki, plusz gépről töltöttem a telefonomat is, ami töltődött tovább.
    Első körben így is a tápra gondoltam, mint hibaforrás, de ahogy írtam, áramot kapott a gép, mert az egér is világított és a telefon is töltődött.
    Többször próbáltam bekapcsolni a gépet, de csak 1-2 pillanatra villantak fel a ventilátor és a VGA ledek és mozdultak meg a ventilátorok, aztán semmi. Áramtalanítás után kihúztam a VGA tápkábeleit, akkor simán indult a gép. Visszadugva ugyan úgy nem működött.
    Tegnap csak ennyit tudtam megnézni, most meg visszaraktam az előző kártyát, azzal tökéletesen megy a gép, igaz, első indításnál volt baja a Win10-nek, de újraindítás megoldotta. A tegnapi kikapcsolás, majd a próbák gondolom nem estek jól neki, plusz nVidia helyett AMD-s kártya került a gépbe, driver szempontból az sem tetszhetett neki elsőre.

    Amúgy 1-2 napja a Geforce Experience nálam igen nehezen, vagy egyáltalán nem volt indítható, profilba sem tudtam bejelentkezni tegnap.

Új hozzászólás Aktív témák