Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz zack #18503 üzenetére

    Meglepő de simán használja a 4 magot, FPS az 80-180ig :D 1680x1050ben, sajna csak 4x-es szűrést tud...viszonylag szép a grafika,de ennél is többet jelent a játékélmény.
    Nehézségi szintet ajánlani fog miután végiglőtted a gyakorlópályát. Kurva jó ott is mehetsz mindenféle fegyóval, és ilyen felpattanó táblákra kell lőni, vannak civilek, és terroristák. időre megy az egész. Ha civilt ölsz az +2mp :DDD szal csak óvatosan. Sajnálom hogy nem lehet szerelni a fegyvereket mint a Crysisban, csak váltogatni lehet... vagy sniper vagy valami red-dotos automata... ;] vannak olyan nehéz pályák...pfijjj...
    vagy 5-8 idézetet láttam :D (ugye amikor meghalsz kapsz egyet.) Szűk város volt, tele terroristákkal :((( és én csak normálon vagyok. vagy még felette kettő és alatta egy szint. :K
    Tehát PCről azt mondhatom hogy fasza...
    nem is meséltem a havas mapot...nem egy Crysis,de nagyon élvezetes. Silenceres cucok vannak nálad, miután feljutottál a hegyre, ha feljutsz... :D utána lehet lopózkodni, először a társaddal vagy, ott meg egyezkedünk ha pár arcba botlunk hogy ki lő fejbe kit.. :C otthagy aztán lehet menni, a végén meg van spékelve egy fasza ki havasrally-val, motorosszánnal.... kurva naaaaagy :C
    Nem lesz gond a VGA-val..nekem megy fullon...Nálad is fog :K
    Good game brothers! :C

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák