Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz TexT-BoY #24539 üzenetére

    Én nem mondhatom meg, mit tegyél. Az viszont erősen kérdés bennem, hogy aki ezer sebből vérzik, miért másokon akar segíteni először, és nem önmagán? A helyedben én ennek utánajárnék, hmm?

    Tudod, van egy alapelv, amit mindig el szoktam mondani azoknak, akik erőn felül akarnak segíteni másokon: Ha kifosztod önmagadat azon keresztül, hogy mindig csak adsz és adsz, tudattalanul olyan hiányérzeteket halmozol fel magadban, ami végül szükségszerűen elképesztően önzővé és végül gonosszá tesz majd. A szándékaid a saját poklodra visznek. Mert ha nincs belső naftád, mint egy napnak, hogy sugározd magadból a fényt, akkor halott vagy belülről, és csak mások fényében leszel képes fürödni. Aki mások fényében fürdik, az olyanná lesz végül, mint a holdfényben járók: élőhalottak, vámpírok, és az éjszaka kísértő lények, akik mások életerejét szívják. Ez egy lélektani állapot. Éppen ezért, ne kergesd a napodat, mint Ikarosz, mert annak mélybezuhanás a vége. hanem leld meg a belső erődet a belső napodat, a saját egész-ségedet, és egészlegességedet, és majd abból akarj adni másoknak. Ha idő előtt akarsz szentté válni, akkor csak egy önsanyargató aszkétaként sorvadsz el üdvözülés nélkül. Tudod, ha túlfeszíted a gitár húrjait, elszakadnak, és annyi a zenédnek... Hmm?

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák