Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz moli.hu #3436 üzenetére

    "mondom a laptopot rakotod a tevere a kepet." Fú, nincs erről egy magyar leírás, mert én ezeket az emulátoros dolgokat nagyon nem vágom. De szívesen tanulok új dolgokat.

    "39500=36000+3500 (helyett eredeti nintendo 8000)" Az összeadás stimmel, de ebből még annyit se értek, mint az előzőből. :F

    "oke, hogy hasznaltat vennel, de 20000-et se er szerintem." Szerintem sem, bár ezek a világ legjobb konzoljai.

    "mostmar kivancsi vagyok, melyik konkret jatekrol van szo, ami ennyire ertekes?" Melyik GC-játék nem értékes? Nincs konkrét, mind az. Én még rossz GC-játékkal nem játszottam, ez a N64-re is igaz, a Nintendo egyenlő a minőséggel. Ezt a gagyi PS és Picipuha játékokról már nem mondhatom el. Tíz játékból ha van egy jó, de az se tökéletes. Mindig elrontják valamivel. Gagyi, ugra-bugráló figurák, primitív gombnyomogatások. Nincs egy egységes hangulata a játékoknak, mert lélektelenül, futószalagon készítik őket. Persze vannak jó csapatok is.

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák