Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzDavid99

    tag

    válasz koncsik #1631 üzenetére

    Nem elég a csak általad látogatott amiibo oldal? :N :DDD Viccet félretéve: örülök, hogy tetszik, amit csinálok. :K

    Most olvastam csak át a Nintendo topicokban zajlott párbeszédeket. Tényleg az a baj, hogy nagyon kevés azon emberke száma, akik érdeklődnek a téma iránt. Ráadásul szinte mindenki külföldi oldalakat olvas, amikkel nem lehet felvenni a versenyt gyorsaságban és minőségben. Mire én el tudok készíteni egy cikket egy új előzetesről, vagy megjelenésről, addigra azok már órák óta elérhetők idegen nyelvű lapokon, így szinte mindenkihez eljutott az információ itthon is.

    A hosszabb írásokra jóval több kattintás érkezik, ilyenek írására viszont nem sok időm van. Még a teszteket olvassák/olvasnák többen, azonban ebben a tekintetben még a hazai oldalakkal szemben is nehéz felvenni a versenyt - a magyar forgalmazó érthetően inkább az olvasottabb lapoknak ad tesztpéldányt. Amikor legutoljára érdeklődtem tőlük ebben a témában, akkor azt mondták, hogy csak kevés játékot tudnak kiosztani a médiumok között, úgyhogy sajnos nem tudnak mindenkit támogatni, akiket szeretnének. :(

    Switch FC: SW-2552-2661-4912

Új hozzászólás Aktív témák