Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz ayo #11514 üzenetére

    Persze, annak én is örülök, hogy van hazai közösség, szerintem a facebook csoport is elég normális, talán kevesebb idióta vesz Nintendo-t, mint a konkurensek konzoljait (ezzel nem azt mondom, hogy ott mindenki idióta, nekem is van mind a 3 gyártótól gépem, de azért a több eladott konzol miatt ott nagyobb eséllyel van pár vérpistike, meg pl. amit olvastam Xbox topicban a facebookos Xbox közösségről, az is kiábrándító, pl. hogy csak valamelyik modi árulhat live kódokat, hogy így "védje a többi tagot" :D ).

    djozsi: hát, én utoljára olyan 12 évesen voltam olyan jó értelemben vett fanboy, hogy gondolkoztam azon, hogy tartalmat állítsak elő, igaz ez kimerült abban, hogy az egyik barátommal elkezdtük egy Roger nyúlas játék végigjátszását füzetbe írni :) - igaz, akkor még vagy legalább 4-5 évig nem volt otthon internetem (illetve az itthoni internet penetráció is siralmas volt, betácsázós net kora), szóval kb. az 576-Guru-CoV újságokat olvastuk, és azon gondolkoztunk, hogy mennyire jó lenne, ha nekünk is megjelenne egyszer valamilyen cikkünk ott. :)) Manapság, gyerek és munka mellett pedig örülök, ha néha van pár órám játszani és fórumozni, ilyenre egyáltalán nem lenne időm, csak akkor, ha tényleg ezt is munkának fognám fel, de egyrészt akkor ahhoz nem ártana profinak lenni videókészítésben sem (gondolom a youtube-ról több pénz jön be, mint egy blog hirdetéseiből), illetve mint már írtátok, az itthoni piacra nem igazán éri meg tartalmat gyártani a piac mérete miatt.

    koncsik: ez jó hír, hogy így adnak ki remastereket, hogy kerül be valami extra tartalom is, én már nagyon várom a Captain Toad megjelenést, mert ugyan megvan Wii U-ra, de anno sok időm nem volt vele játszani, de talán majd most handheld vonalon... Mondjuk ez a január 3-ai megjelenés tényleg fail, gondolom az a leginkább uborkaszezon, mikor mindenki kiköltekezett karácsony miatt, még nem tért magához a szilveszteri buliból, próbál visszarázkódni a munka világába, stb :)

Új hozzászólás Aktív témák