Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz boost #7893 üzenetére

    Kijátszottam az eredeti Falloutot a közelmúltban, és ahhoz viszonyítva nagyon lehangoló a Bethesda íróinak "tehetsége" vagy egyszerűen a figyelem amit a játék története (valamint bármi más az open worldön kívül) kapott a fejlesztés közben. Nem tudom, pl. a Fo 4-et (mint legfrissebb darabot a sorozatból) játszottad-e de egy "igazi" rpg-vel összehasonlítva iszonyatos. Szép és érdekes a világ de csak ránézni jó, a történet tele van lukakkal, mindenki ész nélkül lő rád első pillantásra, pár quest (talán 4-5) kivételével mindig az a dolgod, hogy menjél el valahova, öljél meg egy rakás ismeretlent majd hozzál vissza onnan valamit. SPOILER. Az endinggel kapcsolatban 4 bináris, primitív döntésed van.Mindegyik úgy végződik, hogy mindenki mást kinyírsz a választott frakción kívül.

    Én nem azt mondom, hogy nem lehet nem szeretni ezeket a játékokat de véleményem szerint a Bethesda kizárólag a pénzért van az iparban, nincsen mögötte lelkesedés az adott cím vagy a játékosaik iránt. Valószínűleg effektíven tudnak virtuális világokat teremteni,minden mást megcsinálnak ingyen a modderek. Gondoljunk a Nindendóra ellenpéldaként vagy a CDPR-re.

    Egyébiránt alzán 16 darab ezres a Pro Controller (ha még van belőle) .

    [ Szerkesztve ]

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Új hozzászólás Aktív témák