Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    Megint megy a filózás, hogy mi lesz a Nintendo következő hardvere...tavaly mintha már lett volna egy cikk, ahol elemzők arra számítottak, hogy jövőre jön a Switch Mini kvázi a DS utódjaként (kisebb kijelző, nem levehető kontroller...). Amúgy nem is lenne butaság..játszol a tv-n dokkolóban, de kell másnak a tv, vagy másik "szobában" (kacsint) akad sürgős dolgod, csak hopp kikapod a dokkolóból...de ha el kell menni otthonról? Jó tudom sokan cipelik a Switchet, de nem annyira mobil, mint pl a DS...ha lesz felhő mentés, akkor csak kikapod a kártyát (vagy még azt se kell, ha digitális..) a Switchből, beteszed a Switch Minibe, és ott folytatod ahol abbahagytad...nyilván nem minden játék menne a joycon hiánya miatt rajtuk, de a többség azért igen..max az erőforrás/felbontás, ami érdekes lenne (third party játékok működését én pl nem várnám el, elég lenne az indie és first party játékok...). Ezzel kb az erőforrás igényes AAA címeken kívül minden szegmenst lefedne a Nintendo egy platformon (arra meg jöhetne a streames megoldás, én azt támogatom, szvsz abban van a jövő).

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák