Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz ph_5.5 #515 üzenetére

    "Mondjuk egy kerek arcú lány két kerek szilikoncicivel is meg tudja tréfálni, mert három arcnak látja... és ez nem vicc."

    Jó ég! :C

    Én is táskában tartom a cuccokat, rendszeresen tisztogatom őket, de az orrpiercingem megkarcolja a kijelzőt! ;] Vicceltem, nyilván, de a kijelző tisztítás során is karcolódhat. Vettem üveget, meg fóliát is, valamelyiket rámelegítem ma. A D750-en 2 éven át fólia volt, ráadásul ugyanaz, amit rátettem anno. Pár száz forintos tétel, de kristálytiszta, és még valamennyire tompít is a csillanáson.

    A natív obis tapasztalatok azért elkeserítenek, ezek szerint ez az AF rendszer tényleg ennyit tud. Picit többet vártam, de ettől még tartom a véleményem, hogy nem rossz ez a váz, és előrelépés a tükröshöz képest néhány jelentősebb területen.

    @HunNuke:

    "Illetve ha jól emlékszem, amikor Jared Polin is megkapta a Z8-at, akkor ő is panaszkodott erről a "zöldre áll pinpoint [...] és szemmel láthatóan köze nincs az élességhez" jelenségről."

    Ennek tükrében meg pláne nem róható a Z6II számlájára a dolog, szoftveres probléma lesz jó eséllyel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák