Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz mikromanus #1786 üzenetére

    Kövekkel nem foglalkozom, annyi van belőlük, hogy nem is tudom hova eltenni, még lusta voltam hirdetgetni, illetve még a legnagyobbat nem tudom csinálni, arra várok :B
    A cuccokra értem, hogy elég nehezen tudom lecserélni az armorjaim, vagy a fegyverem.
    Bár tegnap találtam egy kupac olyat, ami 28 pluszt ad az 5 fő tulajdonságok egyikéhez, namármost nekem csak strength és a dexterity a lényeg, abból éppen csak olyanjaim vannak ami 23-24, vagy 25-öt ad, szóval azért még akad.
    Azt viszont nem értem, hogy némelyik cuccot, miért nem tudom meghirdetni eladni. Éppen egy tök piros hatchetet, meg great axe-t. Talán valami corruptionos cuccok lehetnek, a great axe-ból ráadásul két ugyanolyat dobott az egyik csatánál. :B

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák