Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Noukoum #11519 üzenetére

    Abból a szempontból igazad van, hogy ha a mozihoz mérjük, sokkal olcsóbb, de azért aprópénznek sem nevezném azt az 5K-t. De még ha nem is 5K lenne, hanem mondjuk csak három, akkor sem viselnék el egyetlen másodpercnyi reklámot sem a filmek között.

    Annak meg mi köze van mindehhez, hogy nem vagyok évek óta előfizető? Ebből a szempontból teljesen mindegy, mert ha már évek óta fizetném, és akkor vezetnék be a reklámot, akkor is lemondanám, mint így, hogy csak pár hónapja vagyok benne. Ennek semmi köze a Netflixhez, szimplán egyéni szociális probléma, amire sajnos csak egyetlen megoldás lehet, amivel élni is fogok, hogy visszamondom az előfizetést.

    Amúgy pedig én teszek szívességet a Netflixnek, hogy fizetem, annak ellenére, hogy ingyen letölthetném az összes filmet torrentről is. De mivel fizetek érte, az a minimum, hogy nem tolnak bele 10 percenként 3 hirdetést az arcomba, mert akkor igenis, azt kockáztatják, hogy innentől inkább letöltöm, abban tuti nem lesz reklám...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák