Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.

    Most fizettem elő a Netflix-re, bár már korábban is tervben volt, de nemrég sikerült olyan TV-t és netet összehozni, hogy 4K/DoVi minőségben tudjak filmeket és sorozatokat nézni. Eddig nagyon bejön, 4.500 forintért szerintem nem vészes még a Prémium csomag ára sem, figyelembe véve, hogy mennyi minden van rajta, és milyen minőségben. Tegnap néztem meg például a Különösen Veszélyes Bűnözők (Red Notice) című filmet, amit ugyan korábban már láttam, viszont Dolby Vision minőségben valami brutál, ahogy kinézett a TV-n, szóval alighanem jó ideig maradok Netflix előfizető.

    Viszont ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: Ugyebár tegnap fizettem elő, a profilom szerint április 29-én kerül sor a következő havidíj fizetésére, ám nekem az lenne jó, ha minden hónap 15-én vonnák le, nem sokkal azt követően, hogy rámegy a fizetés a számlámra. Amit nem értek, hogy ugyebár most én április 29-ig kifizettem a havidíjat, mégis, ha módosítani akarom a befizetési dátumot, akkor részösszeget akar levonni (gondolom, a 29. és 15. közé eső időszakot, de lehet, hogy tévedek, az összeg alapján fél havi díj körül van).

    Ez most hogy is van? Eleve ki van fizetve hónap végéig, akkor miért akar részösszeget vonni? Vagy esetleg arról van szó, hogy még áprilisban nem fog vonni - mivel már ki van fizetve a hónap -, hanem csak májusban, viszont akkor már 15-én, és ezt a köztes időszakot vonják le ilyenkor előre?

    Bocsi a kérdésért, de még nincs e téren tapasztalatom és nem látok erre vonatkozó információt. Szerintem az utóbbiról lehet szó, mert végülis miért tolnának ki az emberrel, hogy fél havi előfizetése menjen így a levesbe??? Ezért kérdezlek titeket, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben és akkor mi volt, vagy esetleg tudtok erre vonatkozóan információkkal szolgálni...

    Köszi előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz sfdrakex #10974 üzenetére

    Rendben, köszi szépen mindkettőtöknek a választ. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #23310336 #11505 üzenetére

    Nagyjából 2 másodpercig bírom elviselni (amíg reflexből át tudok váltani máshová, vagy kikapcsolni a TV-t), legyen szó bármilyen reklámról, és bár nem hinném, hogy a prémium csomagjukban lesz akárcsak egy is, de amennyiben mégis belerakják, még ha csak meg is említik, hogy reklámmal olcsóbb lesz az előfizetés, már mondom is le a francba az egészet.

    4.490 forintos havidíj mellett egyetlenegyszer sem akarok a Netflix felületén még csak azzal a szóval sem találkozni, hogy "reklám"...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz F-ECT$ #11511 üzenetére

    Szerintem is. Viszont azért remélem, hogy azokat az előfizetőket, akik már kifizették a nagyobb csomagok árát, nem fogják reklámokkal zargatni. Pláne a majdnem 5K-ba kerülő prémium csomag esetén, mert nekem úgy még ingyen sem kellene, ha a legizgalmasabb/érdekesebb jelenet közepén hirtelen beugrana egy hitel-gyógyszer-propaganda-stb. hirdetés.

    Köszönöm, de ha már ennyit fizetek, a legkevesebb, hogy egyetlen reklámot se lássak. Bőven elég lesz majd a főképernyőn nézni, ahogy hirdetik az olcsóbb előfizetés lehetőségét, mert hogy az benne lesz, arra mérget lehet venni. Nálam már egyetlen reklám megtekintése is akkora lelki és érzelmi traumát vált ki - pláne a propaganda, vagy a bankok ügyfélbarát, kamatmentes hitelhirdetései -, hogy nem éri meg miattuk pár forintot spórolni.

    #11510 Noukoum: Eredetileg sem terveztem hosszú távú előfizetést, maximum pár hónapot, amíg megnézem azt a pár sorozatot és filmet, ami érdekel. Amennyiben megfelelően bővül később a kínálat - értsd: több film és sorozat kerül fel magyar szinkronnal -, akkor addig fenntartom az előfizetést, míg találok közöttük számomra tetsző darabot.

    Mondjuk az már fejlődés, hogy külön feltüntetik a szinkronos filmeket és sorozatokat - eddig nálam legalábbis nem volt a főképernyőn ilyen kiemelés -, így nem kell elindítgatni őket, majd pár másodperc múlva kikapcsolni, mert nem szinkronos egyik sem, ami érdekelne. Pláne a régebbi filmek esetén, aminek több része is van. A legújabb rész elérhető szinkronosan, míg a korábbiak csak angolul nézhetőek. Ezt jó lenne egységesíteni, hogy akkor már vagy maradna mindhárom angol, vagy mind legyen szinkronos.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz zseko #11518 üzenetére

    Nekem sem volt ott korábban, de most már a kategóriák között ott vannak a szinkronos filmek és sorozatok.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Noukoum #11519 üzenetére

    Abból a szempontból igazad van, hogy ha a mozihoz mérjük, sokkal olcsóbb, de azért aprópénznek sem nevezném azt az 5K-t. De még ha nem is 5K lenne, hanem mondjuk csak három, akkor sem viselnék el egyetlen másodpercnyi reklámot sem a filmek között.

    Annak meg mi köze van mindehhez, hogy nem vagyok évek óta előfizető? Ebből a szempontból teljesen mindegy, mert ha már évek óta fizetném, és akkor vezetnék be a reklámot, akkor is lemondanám, mint így, hogy csak pár hónapja vagyok benne. Ennek semmi köze a Netflixhez, szimplán egyéni szociális probléma, amire sajnos csak egyetlen megoldás lehet, amivel élni is fogok, hogy visszamondom az előfizetést.

    Amúgy pedig én teszek szívességet a Netflixnek, hogy fizetem, annak ellenére, hogy ingyen letölthetném az összes filmet torrentről is. De mivel fizetek érte, az a minimum, hogy nem tolnak bele 10 percenként 3 hirdetést az arcomba, mert akkor igenis, azt kockáztatják, hogy innentől inkább letöltöm, abban tuti nem lesz reklám...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés