Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Termi16

    őstag

    Sziasztok!

    Ma pakoltam össze az új rendszerem, egyelőre nem akar működni, ha esetleg tudnátok segíteni, azt megköszönném! :)

    A gép a következő elemekből áll:
    Asus P7P55D LE lap
    Core i5 750 proci, Cooler Master Silent hűtővel ( a proci rajtvanal a lap által kezelt proccok listáján)
    2*2gb Corsair xms3 dhx kit, 1600mhz cl9/1,8V (ez is ottvan a támogatott ramok listáján)
    S3 pci vga...(nem nevetni, vga-t majd később veszek)
    2*500gb Samu sata2-es vinyó (ezek annó raid0-ban voltak, de most be se tudom ezt állítani a biosban, mert addig nem jutok el)
    Asus ODD
    Sharkoon SHA550A 500w-os táp. (20+4+4 tű, nem +8-as, remélem nem ez a baj)

    Szóval ez lenne a gép. Ma raktam össze, a proci és a ram elméletileg tesztelve volt az előző tulajok által, és jók. A vinyó esett egy kissbbet, tehát annak elhet baja esetleg.
    Tünet: Bejön a fekete képernyő, s3 pci vga stb szokásos szöveggel, a gép csendes, majd mikor az alaplapos képernyő jön (ahol írja a típust meg hogy biosba lépéshez nyomd meg ezt a gombot, bootmenühöz amazt), akkor hirtelen minden venti maxra vált, és ezen a képernyőn lefagy a gép, nem regaál semmilyen gombra, billentyűzet sem (num lock-ra se. Ja és a képernyő alján a szöveg néhány betűje nem olvasható ,helyette egyenes vonlak vannak.

    Valakinek van ötlete?

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Új hozzászólás Aktív témák