Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psg5

    veterán

    válasz airotkiv #45751 üzenetére

    Bár teljesen érthetetlen, hiszen a termelés (ahogy én ezt látom) még a legkisebb rendszernél is (nyilván kivételek vannak) túltermelést mutat így ha nem lenne közbenső elszámolás, akkor betudható lehetne a még nem "termelős" hónapokba, de elfogadom természetesen ha szabályozással ez behatárolt, de sem eredeti szerződésben, sem a mostani csatlakozásiban, sem Ászf-ben egyelőre nem találtam erre utalást, most kezdtem olvasni a jogszabályokat, nyilván ott lesz így szabályozva. Persze valószínűleg én tévesztettem, hogy készülve az ÁSZF szerinti határidők betartásában és a telefonos válaszoknak nullára állítottam korábban a számlázást...Igazából az érdemi válaszra már lejárt a 15 napos válaszadási határidejük (persze a sablon nem érünk rá válaszuk megjött de az ugye nem érdemi) kíváncsi leszek a válaszra. Egyébként ha szabályozva is van az óracsere utáni kötelező elszámolás akkor azt is lazán kezelik mert fázisbővítésnél is cseréltek, de ott nem volt közbenső elszámolás. Persze biztos ezt is valahol szabályozzák, de még ezt sem találtam meg.

    F.K.T.

Új hozzászólás Aktív témák