Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz LOTR #205 üzenetére

    ha megengedné a rendszer, hogy több napelemet tegyenek fel a pályázók, mint ami indokolt, akkor az nyerészkedéshez vezetne

    Nem azt mondom, hogy ha 8 panel mehetne fogyasztás alapján, akkor rakhasson 13-at az ember, hanem ha fogyasztás alapján mopndjuk 8 és 9 panel között van az igazság, akkor nem lett volna nagy engedmény, ha a fogyasztás és egy 375-ös panel alapján úgy jön ki, hogy 8,8 panelre jogosult, akkor hadd rakhasson már fel az ember 9-et (és legyünk szőrösszívűek, 8,51-től engedjünk csak kerekíteni felfele, ahogy a matekban szokták). Ebben igazán nem halt volna bele a világ.

    érdemes állásfoglalást kérni, hogy saját forrásból mit lehet "kiegészíteni"

    Ködösen beugrott, hogy a pályázatos pdf-ben mintha lett volna ilyen, amikor átfutottam, azzal a megkötéssel, hogy szigorúan elválasztva az összegeket, hogy mi a pályázatos, mi a saját költség, nyitva is van a pdf már egy órája, hogy megkeresem, de ma már nem fogok eljutni odáig, az elmúlt 5-6 órában mást sem csináltam, csak napelemet olvastam, meg agyaltam meg számolgattam, mára már elég, de holnap elolvasom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák