Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz csongi #20777 üzenetére

    Szerencsére ezt most nem b*sztam el, tanultam más hibájából Brogyi topikjában.
    Foresight témához: ha ő azt szeretné, hogy (óra szerint) meglegyen a 130, akkor
    szerintem erről nem fogod lebeszélni, nincs is értelme megpróbálni.:N Esetleg fel
    tudom ajánlani a SpeedoHealer-emet... ha jól állítja be már 80-nál lesz óra 130.;]

    a két tárcsa össze is ér teljesen összenyomott helyzetbe
    Viszont nem biztos, hogy "hagyományos görgőkkel" tényleg teljesen összeérnek.

    MÁS: rájöttem, mi csörög még a Cynguson. A kipufogó hővédő lemeze lógott. Ja
    kérem, ha csak egy csavar tartja. Ellenben, mivel meg volt ütve, a másik csavar...
    Hát az nem akart kijönni: lefúrtam.;] Ütést egyenesítettem: 2 csavar. Nem zörög.

    MÁS2: látszik, ki rakta össze a véglehajtásomat.:O (Az agyatlan pasztázásból.)

    Tudniillik nem szabad mindent pasztázni, a manuál leírja, csak vki nem olvasta...
    Ennek a megoldásnak a mellékhatása: nem tudja kinyomni, ha túl sok az olaj.:U
    Hát nem úgy nézett ki, mint tavaly: lehet, hogy emiatt (is) gyorsult szarabbul, pff!
    Mehetek féktisztítóért, mert két motor + ennyi olajsár már sok volt egy flakonnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák