Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsirics77

    veterán

    válasz havri1 #30092 üzenetére

    Az hogy Te ezt elvárnád még nem lesz így főleg nem ebben a kapzsi országban ahol nem a hűséges és több éve kitartó előfizetőket részesítik előnyben hanem a friss és ropogós új előfizetőket...

    .... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

  • LightManTM

    csendes tag

    válasz havri1 #30092 üzenetére

    Egyébként azzal egyetértek, hogy bizonyos esetekben drágák a szolgáltatónál vásárolt telefonok.
    Régebben is előjött ez a téma ahogy visszaolvasgattam a fórumban. Már elég sokszor le lett vezetve, hogy melyik csomagban melyik szolgáltatónál milyen árak vannak a készülékek esetén.

    ... és akkor egy kis Off.
    Az az igazság, hogy még valamikor nagyon régen a Pannonnál kezdtem Praktikummal, valami 100 forintos percdíjjal, aztán egy Sony CMD-J70 telefon miatt váltottam Vodafone-ra. Az a telefon a mai napig üzemel, igaz a jog tárcsa az oldalán néha nem azt csinálja, amit kellene, de működőképes (anyám használja napi szinten).

    Amikor váltottam, akkor független telefonokat vettem, és úgy, hogy nem azonnal vettem meg, amint kijött. Például a Nokia 5800-át jó 1 évvel a bemutatása után vettem meg, addigra érett meg bennem az, hogy milyen telefont is vegyek. Azt a telefont 2013. december végén cseréltem le egy Lumia 925-re, de csak azért, mert cégesnek lehetett választani ilyesmit fillérekért (a többit a cég fizette ki, vagy nem tudom, de nem is igazán érdekel, hogy számoltak el a szolgáltató felé :DDD ) .

    Amíg lehet, addig nyúzom a telefonokat, 2 év helyett én olyan sokkal ritkábban cserélem őket. Amíg bírják, addig használom is a telefonokat. Ha pedig úgy nézzük, akkor fél-1 évvel későbbi vásárlás esetén már függetlenül teljesen jó áron lehet hozzájutni a telefonokhoz. Persze én tuti kirívó eset vagyok, mert ha nem jutok hozzá olcsón a 925-höz, akkor egy akksicserével még mindig az 5800-át használom, mert az is mindent tud, ami nekem kell. Ha pedig kicsit lassabban, na bumm... nem ráérek? :)

    1998 óta egyébként ennyi telefonom volt összesen (lehet nem pont ebben a sorrendben): Nokia 1611, Siemens C25 (ezt rohadtul szerettem, de sajnos kéz alól, hibásan vettem :DD ), Sony CMD-J70, Sony-Ericsson W800i (a középső gomb, joy, micsoda beállt, és így nem volt használható rendesen), Nokia 5800, Nokia Lumia 925.

Új hozzászólás Aktív témák