Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    válasz kali #19670 üzenetére

    Egyszerű átlagfelhasználóként miért kellene bármi ilyesmit "vágnom"?

    Amit látok, az nem más, mint igénytelenség.

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

  • gekkoman

    csendes tag

    válasz kali #19670 üzenetére

    Anno én is azért kezdtem használni (még fizettem is érte), hogy legyen egy stabil, megbízható mail fiókom a sok bizonytalan ingyenessel szemben. Mert azért lássuk be, a legtöbb ingyenesnek időszakos nyűgjei bőven akad. A gmail meg akkor borította a bilit, mikor képes voltam törölni bizonyos mappa tartalmakat (talán épp a "törölt"-et), erre elkezdett sikoltozni, hogy ha ekkora tárhelyem van, minek bármit törölni... vajon mire használják az idióta leveleim (á, csöppet sincs üldözési mániám a google-val szemben).

    Ezért is bosszantó, ha ezzel is vannak gondok.

    Megjelenés? Sírnom kell, ha idegen gépen a web-es felületet kell használni a kliens helyett. Nem a csicsa után vágyakozom (sokáig hogy örültem, hogy szinte csak az otp hagyta meg a puritán netbank felületét, ami ennek megfelelően átlátható és hiper-gyors volt- most meg...), hanem a korrekt helykihasználást hiányolom.
    Bal oldalt ott a tök üres csík az olvasás/írás/kilépés/stb ikonok alatt, fölöslegesen foglalja a helyet a mappa sor a főképernyőn. Helyet rabló a válasz/mindenkinek/stb ikon sor középen. Fölösleges és hely pocsékló alattuk a magenta sor az éppen aktuális mappa nevével/üzenet számával (ezen kívül semmi nem szerepel). Nem véletlen, hogy szinte minden levelezőben komfortosan lehet működni, ez meg megszokhatatlan.
    A működés is gáz, sokszor ki-be kell lépni, hogy a változtatások után korrekt legyen a megjelenés. Hagytad már magára egy időre? Elkezdi újra és újra befelé megnyitni önmagát. Vasarely megszégyenülne, ha látná az összképet.
    No de nevezzük puritánnak, hogy bármi le tudja kezelni. Próbáltad okostelefonnal kis kijelzőn megnyitni? Egy szó, mint száz: Igénytelen kókler munkának tartom, a szolgáltatások perifériájának legvégén csücsül.
    Sebaj! De ha már ilyen, akkor viszont működjön rendesen!
    UFF

Új hozzászólás Aktív témák