Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz Vangelis #18436 üzenetére

    Azért tényleg kíváncsi lennék, hogy mennyien húztak el onnan.
    De nekem gyanús, hogy elég sokan.

    Még biztosan nem nagy ez a szám. Pár tízezer.
    (Ezt is írtam korábban valahol.) A legtöbb előfizető (postpaid) csak az augusztusi számlában veszi észre az emelést. Ők akkor fognak anyázni.
    A kártyások nagy része csak abból, hogy gyorsabban fogy az egyenlegük.

    Szóval a reklám a Tmobnak ezért kellene. Minél hamarabb.
    Már azért is, mert reklám fronton a Voda volt a leginkorrektebb. Ő mindig hasonlítgat. Az én hálóm a legjobb, leggyorsabb és hasonlók. Amik vitathatók is.

    Viszont az, hogy ki emelt és ki nem, az egy cáfolhatatlan tényállítás! :K

  • sifarr

    senior tag

    válasz Vangelis #18436 üzenetére

    Majd találnak valami kiskaput :)
    Ha emelni akar, ahhoz nem kell kiskapu.
    Megteheti pont úgy, mint a másik kettő.
    Nyugodtam beállhatott volna a másik kettő mellé.

    Ha nem emel a Tmob - és szerintem ez egyre valószínűbb -, akkor nem fog trükközni sem. Minek bőszítené ezzel az ügyfeleket, akik úgyis rájönnének a trükkre előbb-utóbb.
    Ha nem emel, akkor ennek üzletpolitikai okai lesznek: ügyfélmegtartás, ügyfélszerzés, ügyfél-elégedettség növelése, és ügyfélhűség erősítése (nem hűségszerződésekkel!).
    Válság van. Az ügyfelek árérzékenyebbé váltak. Örülnek minden gesztusnak, amit a szolgáltatójuktól kapnak. Az adó nem áthárítása pedig egy egyértelmű gesztus.
    Ha ezt jól kommunikálják az ügyfelek felé, akkor ez bőven megtérülhet.
    Csaek egy példa: gondolj arra, hogy itt a mobilarénán hány vodás írta, hogy alacsonyabb csomagra váltott. Ezen többet veszít a szolgáltató, mintha lenyelte volna fél évig az újabb adót.
    Mert aki beáll egy alacsonyabb fogyasztásra, az meg is marad ennél a szintnél akkor is, amikor a két külön adó közül az egyik megszűnik januárban. Ez pedig hosszabb távú bevétel és profitcsökkenést jelent.
    Az szolgáltató váltókról nem is beszélve. Aki egyszer úgy érzi, hogy a szolgáltatója emelt, pedig lám a másik nem, és úgy érzi, a szolgáltatója "cserben hagyta", becsapta, az sokáig nem fog visszatérni ahhoz, akit otthagyott. És oda megy, ahol úgy érzi, jobban megbecsülik, mint ügyfelet.

    Szóval a Tmob trükközni nem fog.
    Ha emelne mégis, akkor egyszerűen bejelenti. De ennek a valószínűsége minden hónappal csökken.

    [ Szerkesztve ]

  • AMD Power

    titán

    válasz Vangelis #18436 üzenetére

    Hiába akarnék elmenni ha van számla és telefon kötbérem.

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák